شعبه شمال تهران : 22414035 شعبه غرب تهران : 88087332 شعبه شرق تهران : 77163610 شعبه مرکزی : 88419552
شرکت خدماتی نظافتی یکتا (اپلیکیشن پاکینو)
قوانین و مقررات اپلیکیشن پاکینو

شرایط و قوانین زیر ناظر به کاربران در سامانه هوشمند اعزام نیرو جهت انجام امور نظافتی می باشد که از این پس با نام اپلیکیشن پاکینو یا به اختصار پاکینو نامیده می شود.

ماده ۱ - تعاریف و اصطلاحات اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:
1-1- مشتری: افرادی که در اپلیکیشن پاکینو اعلام نیاز به خدمات کرده اند.
1-2- نیرو: افرادی که در اپلیکیشن پاکینو برای انجام خدمات اعلام آمادگی کرده اند.
1-3- کاربر: شخصی است اعم از حقیقی و حقوقی که با فناوری ارتباطی به اپلیکیشن پاکینو متصل و از خدمات نرم افزاری پاکینو بهرمند می‌شود.
1-4- کاربران: مشتری ها و نیروها.
1-5- شرکت: ارائه دهندۀ خدمات پاکینو.
1-6- پاکینو: خدماتی که شرکت پاکینو ارائه می‌دهد.
1-7- حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از خدمات پاکینو در نرم‌افزار پاکینو ایجاد کرده‌اند
1-8- اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود جهت استفاده از خدمات پاکینو دارند.
1-9- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران مشتری و نیرودر اختیار پاکینو قرار داده می‌شود مانند شماره تماس، اقامتگاه، پست الکترونیکی و غیره.
ماده ۲ - حساب کاربری
2-1- کاربر با ثبت نام در پاکینو می‌پذیرد که قوانین و مقررات پاکینو را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از پاکینو به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
2-2- برای استفاده از پاکینو لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در پاکینو بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در پاکینو کنند. برای استفاده از پاکینو کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در نرم‌افزار پاکینو ثبت کند
2-3- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در خدمات پاکینو وارد کند.
2-4- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری در پاکینو داشته باشد.
2-5- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در پاکینو یا سایر خدمات مربوط به پاکینو انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.
2-6- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.
2-7- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
2-8- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر خودداری کند.
ماده ۳ - استفاده از پاکینو
3-1- نیرو متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات پاکینو از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.
3-2- با استفاده از خدمات پاکینو کاربر می‌پذیرد که از پاکینو برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.
3-3- کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به کاربر نیرواعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت کاربر نیروبه نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفر بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.
3-4- کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از خدمات پاکینو به صورتی که به پاکینو یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
3-5- کاربر می‌پذیرد که پاکینو ممکن است از ارسالSMS پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود.
3-6- پاکینو ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در پاکینو اضافه می‌شود.
3-7- کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (حتی اگر پاکینو در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه پاکینو رسماٌ این اجازه را به آنها داده باشد.
3-8- کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که پاکینو در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات پاکینو قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
3-9- کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که پاکینو برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
3-10- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات پاکینو به عهدۀ کاربر است.
3-11- کاربر مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت نیرو مورد نظر را از قبل اعلام کند تا پاکینو بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری کاربر نیرو به محل اعزام کند.
3-12- کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات پاکینو، از مشتریان یا نیروها کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا نیروها در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین پاکینو خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا نیروها در خدمات پاکینو ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
3-13- با استفاده از خدمات پاکینو کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، پاکینو را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.
3-14-کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از پاکینو، است.
3-15- کاربر می‌پذیرد که متن حریم شخصی پاکینو را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.
3-16- کاربر می‌پذیرد که پاکینو خدمات نظافت نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و نیروها را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در خدمات پاکینو نیرومختار است یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن نیروو قبل از آغاز عزیمت نیروبه نقطه مبداء، خدمت را لغو کند یا خیر. لذا هر خدمتی که مشتری با نیروانجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین نیروو مشتری در نظر گرفته شود.
3-17- کاربر مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض کاربر نیرو قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج نیرو تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک نیرو اطلاع دهد.
3-18- کاربر نیرو بدیهی است که می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.
3-19- کاربران پذیرفته اند که پاکینو به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.
ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت
4-1- کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به پاکینو می‌پردازد وجود ندارد.
4-2- کاربر می‌پذیرد هزینۀ خدمات از قبل از طرف پاکینو مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ خدمات نمی‌تواند داشته باشد.
4-3- پرداخت هزینۀ خدمات فقط از طریق روش‌هایی که توسط پاکینو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت اعتباری از داخل برنامۀ موبایل، پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به نیرو.
4-4- کاربر می‌پذیرد هزینۀ خدمات ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمات ارائه شده از جمله نوع خدمات، زمان خدمات، مکان خدمات یا عوامل دیگر متغیر باشد.
4-5- کاربر می‌پذیرد که باید هزینۀ خدمت را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامه پاکینو جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامه پاکینو یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق اپلیکیشن فراهم نشود مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینه خدمت خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با دفتر شرکت پاکینو یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات اپلیکیشن پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد مبلغ خدمت را از اعتبار کاربر در پاکینو کسر کند.
4-6-کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست به پاکینو ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از خدمات پاکینو را داشته باشد. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست سفر و پذیرش درخواست توسط یک نیرو، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکند و کاربر نیرواگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا پس از پذیرش درخواست در مکان مشخص شده به عنوان محل انحام خدمت حضور پیدا نکند شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات پاکینو که منجر به عدم رعایت شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از کاربران وصول کند.
4-7- کاربر نیرو متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده توسط نرم افزار نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به پاکینو ندارد.
4-8- کاربر مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به پاکینو ندارد. پاکینو این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر مشتری می خواهد که این موارد را حتما به پاکینو اطلاع دهد.
ماده ۵ - مسئولیت پاکینو
5-1- پاکینو با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات پاکینو بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.
5-2- پاکینو با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند خدمات با کیفیت به کاربران، سلامت ، زمان ارائۀ خدمات ارائه دهد.
5-3- پاکینو تلاش خود را جهت استفاده از خدمات ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند
5-4- تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد پاکینو محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
5-5- چنانچه هر یک از کاربران پاکینو در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان پاکینو مطرح و پاکینو پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.
5-6- جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات پاکینو و استفاده از اپلیکیشن های مشتری و نیرو، همکاران ما در واحد خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.
ماده ۶ – مسئولیت کاربران
6-1- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و نیروکه ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر مشتری) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و پاکینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و پاکینو می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی پاکینو بعمل آورد.
6-2- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار پاکینو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و پاکینو حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.
6-3- مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری برعهدۀ کاربران نیرواست.
ماده ۷ – شرایط وسائل همراه کاربر بشرح زیر است:
7-1- وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
7-2- وسایلی که نیرو نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
7-3- درخواست خدمت بدون حضور مشتری و یا نماینده وی توسط کاربر پاکینو ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و پاکینو هیچ گونه مسئولیتی در خصوص حوادث و اتفاقات ناشی از آن را ندارد.
ماده ۸ - موارد فنی
8-1- کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای پاکینو شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
8-2- کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات پاکینو را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار پاکینو یا در روش ارائۀ خدمات پاکینو تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
8-3- کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کند.
8-4-کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش خدمات پاکینو یا خدمات های مرتبط با پاکینو انجام دهد.
ماده ۹ - محتوای تولید شده توسط کاربران
پاکینو ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این خدمات عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در خدمات ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در خدمات مرتبط به پاکینو کاربران این حق را به پاکینو می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین پاکینو مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.
ماده ۱۰ - قطع خدمات
پاکینو در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر(نیرویا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا نیروها خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات پاکینو را دارد.
ماده ۱۱ - توافق از راه دور
11-1-کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به پاکینو، از طریق سیستم رایانه‌ای پاکینو بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
11-2- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
11-3- کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف پاکینو به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
ماده ۱2 - حل اختلاف:
تمامی اختلافات حادث فی مابین کاربران با پاکینو از طریق داوری با معرفی داور از سوی گروه وکلای پارسیان به شماره ثبت 28927 حل و فصل می گردد.
ماده 13- حقوق مالکیت معنوی
مالکیت نرم افزار، اپلیکیشن پاکینو و پنل کاربری، اعطای امتیاز فعالیت و حق استفاده از آن در انحصار صاحب امتیاز می باشد و تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول برای شر کت یکتا پاک محفوظ می باشد.

صفحه اصلی
نمایی از اپلیکیشن نظافتی پاکینو
برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن پاکینو شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

با تشکر از شما , لینک دانلود برای شما ارسال شد

با تاسف , مشکلی پیش آمده , لطفا دوباره تلاش کنید :(

با تشکر از شرکت خوب یکتا , در مدت 4 سالی که از خدماتشان استفاده کردیم , به هیچ مشکلی برنخوردیم .

رضا صادقی
مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم

با توجه به حساسیت بسیار بالای ما در امر خدماتی نظافتی , بهترین شرکتی که در این زمینه انجام فعالیت کرده اند , مجموعه یکتا بوده است .

آقای خرم تاش
مسیول هماهنگی سفارت اسلونی

در مدت یکسالی که از شرکت پکتا نیروی خدماتی سفارش داده ایم , واقعا راضی بودیم و از خدمات بسیار خوب شرکت کاملا احساس رضایت داریم .

آقای محمدی
گروه بین المللی بیتمه

شش سال از خدمات شرکت یکتا استفاده میکنیم و رضایت کامل را از شرکت یکتا داریم .

آقای علیزاده
شرکت بایر آلمان

نظافت منزل

نظافت ساختمان

نظافت منزل توسط خانم جوان

نظافت توسط خانم

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت نظافتی

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران

شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران

شرکت خدمات نظافت

شرکت نظافت منزل

نظافت منازل

اپلیکیشن آنلاین نظافت

قیمت نظافت منزل

قیمت کارگر

تعرفه نظافت منزل

نظافت راه پله توسط خانم

خدمات انلاین نظافت

بهترین نظافت منزل

نرم افزار نظافت منزل

ارزان ترین کارگر نظافتی

شرکت نظافتی خدماتی

شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران

شرکت خدماتی نظافتی معتبر

نظافت شرکت

خدمات پذیرایی

پذیرایی مراسم

نظافتچی خانم

نظافتچی آقا
نظافت منزل کادر مجرب
خدمات آنلاین نظافت منزل
نظافتچی آنلاین
بهترین کارگر نظافتی
پاکینو
شرکت خدماتی یکتا
شرکت خدماتی نظافتی یکتا
نظافت منزل یکتا
شرکت خدماتی نظافتی شرکت نظافتی خدماتی شرکت نظافتی شرکت خدماتی شرکت خدمات نظافت شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران نظافت منزل نظافت منازل نظافت راه پله اپلیکیشن نظافت قیمت کارگر نرم افزار نظافت منزل بهترین کارگر نظافتی
شرکت خدمات نظافت منزل نظافت منزل نظافت منزل شرکت نظافتی نظافت منزل نظافت منزل شرکت نظافتی شرکت خدماتی نظافتی
logo-samandehi
شماره تماس : 22414035