هود آشپزخانه

چربی های هود

بهترین روش برای تمیز کردن هود آشپزخانه

مواد روغنی که روی بدنه مکنده دود یا هود ها آشپزخانه می نشیند گاهی اوقات آنقدر چسبنده است که به قول معروف : آدم را از کت و کول می اندازد .

با خواندن ادامه مطلب می توانید زخمت خودتان را برای پاک کردن چربی ها از سطح این مکنده های دود کم کنید .

در بیشتر مواقع مواد چرب و چسبناک روی هود حتی با مایع ظرف شویی هم پاک نمی شود . از سوی دیگر به کار بردن اسکاج های زبر ممکن است خط و خش هایی روی بدنه های استیل بیاندازد که با این کار در واقع کثیفی جای خود را به زشتی و خرابی داده است . چه باید کرد ؟

۱- یکی از راه های مناسب استفاه از محلول های گاز پاک کن است . این محلول ها در فروشگاه ها و حتی بقالی های محل ها در دسترس است به جای زحمت زیادی یکی از این محلول ها را بخرید و با خواندن راهنمای آن هود آشپزخانه ی خود را با آن پاک کنید .

۲- استفاده از پودر ماشین لباس شویی هم کارآمد است برخی پودر های مخصوص شست و شوی لباس با ماشین موادی دارند که چربی را راحتتر در خود حل کرده و کار شما را آسان کرده .

۳- موادی به نام تترا نیز موجود است که برای پاک کردن شیشه یا بدنه ی استیل هود کارآمد است فقط باید یادتان بماند که از این مواد برای هود هایی با بدنه پلاستیکی استفادده نکنید در هر سه روش دستکش را فراموش نکنید و اگر از اسکاج استفاده می کنید دقت کنید که بافت آن زبر نباشد . اسکاج های نرم برای این کار مناسب ترند پس از پاک شدن مواد نیز چنذ بار با دستمال مرطوب مواد شیمیایی پاک کننده را بزدایید تا بو یا لمس باقی مانده  ی آن ها باعث اذیتتان نشود .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 امتیاز, متوسط: 4٫95 از 5)
Loading...

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی

نظافت منزل

شرکت نظافتی

نظافت منزل توسط خانم جوان

كارگر نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل
قيمت نظافت منزل