نرم افزار پاکینو

نرم افزار پاکینو

شرکت خدماتی و نظافتی یکتا در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۱۶ در اداره ثبت شرکت های تهران با شماره ثبت ۴۳۹۸۱۸ جهت انجام نیازهای هموطنان برای نظافت منازل  و محل کار، راه پله و انجام امور خدماتی به ثبت رسید . مدیران شرکت زا مدیران خوش نام و برجسته شرکت های خدماتی و دارای سوابق متعدد در امور شرکت خدماتی ، اقدام به تاسیس این شرکت نموده اند .

شرکت خدماتی و نظافتی یکتا که دارای ۵ سال سابقه درخشان در حوزه خدمات نظافتی می باشد به لطف خداوند منان و حمایت مشتریان عزیز توانسته اعتماد ۲۰ هزار هموطن عزیز از قشر های مختلف جامعه فوتبالیست ها ، هنرمندان ، اتباع خارجی و کارمندان عزیز و … را طی این ۵ سال به دست آورد .

مدیران این شرکت برای رفاه و دسترسی آسان تر و با توجه به پیشرفت های اپلیکشن های مکان یاب که امروزه در میان هموطنان عزیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته شده تصمیم به طراحی و اجرای اپلیکشن آنلاین رزرو نیرو خدماتی به نام پاکیو گرفته اند .

نرم افزار پاکینو

معرفی اپلیکشن  پاکینو 

پاکینو اپلیکشنی از دسته اپلیکشن های مکان یاب است که کاربران می توانند نوع کار(نظافت منزل ، نظافت محل کار ، راه پله و …) ، محل مورد نظر ، ساعت کاری و تعداد نیرو لازم خود را تنها با چند کلیک ساده مشخص کنند . و در همان ساعت از تاریخ مشخص شده و به تعداد درخواستی که در اپلیکشن مشخص کردید نیرو متخصص در آن جا حضور پیدا می کنند . از مزایای این اپلیکشن می توان به سادگی و سهولت آن اشاره نمود و همچنین این اپلیکشن دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد و کاربران هر زمان که بخواهند می توانند با پشتیبانی تماس حاصل فرمایند .

از دیگر ویژگی های این اپلیکشن این است که به محض آن که کاربران درخواست خود را ثبت کنند نیرو مورد نظر آن ها توسط شرکت انتخاب می شود که البته این موضوع به نفع کاربران عزیز می باشد . بطور مثال برای پذیرایی یا دیوارشویی و یا نظافت راه پله هر کدام نیرو متخصص خود را می طلبد که شرکت بر اساس نوع درخواست کاربران محترم نیرو مورد نظر را انتخاب و برای شما اعزام می کند .

همان طور که در طی سال های فعالیت کار ما میزان رضایت مندی مشتریان برای شرکت حائز اهمیت بوده و از طریق برگه رضایت نامه این کار انجام می شد امروز نیز در اپلیکشن پاکینو این امکان وجود دارد که به نیرو مورد نظر امتیاز داده شود و میزان رضایت مندی خود را به شرکت اعلام نمایند .

در ضمن فعالیت این اپلیکشن فعلا فقط در تهران می باشد .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 امتیاز, متوسط: 4٫70 از 5)
Loading...

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی

نظافت منزل

شرکت نظافتی

نظافت منزل توسط خانم جوان

كارگر نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل
قيمت نظافت منزل