clean-windows

شیشه های خانه تان را مانند آینه برق بیاندازید!!

چگونه شیشه های خانه را برق بیاندازیم ؟

شیشه های خانه همیشه در معرض باران و برف و باد هستند از این رو خیلی زود کثیف می شوند و تمیز کردن آن ها نیز خیلی سخت است .

استفاده از شوینده های مختلف برای تمیز کردن شیشه یکی از راه کار های خوب در این کار است اما اگر قصد دارید شیشه های خانه را به بهترین نحوه تمیز کنید در ادامه همراه ما باشید .

۱- همیشه وسیله های مورد نیاز را در اختیار داشته باشید که برای پاک کردن شیشه ممکن است نیاز شود این وسیله ها می توانند یک ابر تمیز ، دستمال های تمیز ، مواد شوینده و یک سطل آب گرم است .

۲- از شستن پنجره ها در هنگام ظهر و زمانی که خورشید دربالاترین وضعیت خود قرار دارد خودداری کنید در این حالت هر چه شما پنحره را بشویید سریع شده و احتمال کثیف ماندن آن باقی است .

۳- برای تمیز کردن شیشه می توانید از سرکه سفید استفاده کنید . محلول سرکه و آب می تواند در شفافیت و براقی شیشه های شما معجزه آفرین باشد . البته در ذهن داشته باشید که نیاز نیست از میزان زیادی سرکه استفاده کنید حل کردن دو یا سه قاشق سرکه در یک سطل آب کافی است .

۴- استفاده از دستمال های میکروفایبر و نرم برای تمیز کزدن شیشه ها بسیار مناسب است اما عده ای از کارشناسان بر این اعتقاد هستند که هیچ چیز نمی تواند مانند روزنامه به داد شیشه ها رسیده و آن ها را تمیز کرده .

۵- برای تمیز کردن شیشه ها قسمت های داخلی را به صورت افقی کشیده و قسمت های بیرونی را عمودی تمیز کنید . این کار لکه های مختلف را در اطراف شیشه از بین خواهد برد و متوجهه می شوید که هر لکه مربوط به کدام قسمت است .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 امتیاز, متوسط: 4٫75 از 5)
Loading...

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی

نظافت منزل

شرکت نظافتی

نظافت منزل توسط خانم جوان

كارگر نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل
قيمت نظافت منزل