sink

سینک ظرف شویی تان را برق بیاندازید

سینک ظرف شویی ، محل شستو شوی ظزوف و مواد غذایی می باشد و به همین دلیل باید به طور مرتب تمیز گردد . نظافت سینک ظرف شویی از نظر زیبایی نیز بسیار اهمیت دارد . کابینت ها محل نگه داری ظروف و برخی از مواد غذایی می باشند و به همین دلیل نظافت آن ها از اهمیت خاصی برخوردار است .

خانم های خانه معمولادوست دارند آشپزخانه زیبا و پاکیزه به نظر برسد . در ادامه راه هایی برای نظافت سینک ظرف شویی و کابینت ها ارائه می گردد .

برق انداختن سینک ظرف شویی

سینک ظرف شویی معمولا از جنس استیل است و مناسب ترین ماده برای تمیز کردن سینک های استیل جوش شیرین می باشد . بهتر است از مواد سفید کننده قوی برای تمیز کردن این سینک ها استفاده نکنید زیرا باعث کدر شدن استیل می گردد . برای تمیز کاری روزانه می توانید از مایع ظرف شویی ملایم استفاده کنید برای از بین بردن لکه های روی سینک پارچه ای را به سرکه سفید آغشته کنید و سپس سینک ظرف شویی را با آن تمیز کنید .

برای تمیز کردن شیرآلات و دستگیره ها می توانید از جوش شیرین و یا سرکه سفید استفاده کنید . اگر رسوبات روی سینک و یا شیرآلات خیلی زیاد باشد می توانید جوش شیرین را به کمک کمی آب و یا سرکه به صورت خمیر درآورید و روی رسوبات بگذارید تا آن ها را از بین ببرد .

تمیز کردن کابینت ها

کابینت ها بهتر است به طور مرتب تمیز گردند تا از رشد باکتری ها در آن ها جلوگیری گردد . برای تمیز کردن کابینت ها می توانید از جوش شیرین و یا سرکه سفید استفاده کنید . برای نظافت کابینت ها می توانید مایع ظرف شویی را با آب گرم مخلوط کرده و کابینت ها را با یک دستمال تمیز خیس چندین بار تمیز کرده و خشک کنید .

در بسیاری از آپارتمان ها کابینت ها از جنس ام دی اف می باشند . برای تمیز کردن کابینت های ام دی اف هرگز از مقدار زیادی آباستفاده نکنید و دستمال خیس کفایت می کند . برای تمیز کردن کابینت های ام دی اف از اسکاج و شوینده های اسیدی استفاده نکنید . در صورتی که می خواهید از شوینده استفاده کنید حتما آن را با آب رقیق کنید .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 امتیاز, متوسط: 4٫57 از 5)
Loading...

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی

نظافت منزل

شرکت نظافتی

نظافت منزل توسط خانم جوان

كارگر نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل
قيمت نظافت منزل