خانم های کارمند

خانم های کارمند سه سوته خانه هایتان را برق بیاندازید!!!

در این مقاله راه های کوتاهی ذکر شده که به کمک آن همیشه خانه ای تمیز خواهید داشت . مخصوصا آن ها که از کمبود وقت گلایه دارند .

برخی نکات برای تمیز کردن خانه و وسایل آن

۱- شستن پنجره ها

چه راهی آسان تر و سریع تر از دستمال تمیز یا روزنامه می تواند شیشه را تمیز کند . شاید بگویید تی های پلاستیکی مخصوص شستوشوی پنجره .

بله . این تی ها در اندازه های مختلف عرضه می شوند برای شروع اسفنج آن ها را داخل سطلی از آب گرم فرو کنید و چند قطره صابون مایع در آن بچکانید و با آن شیشه را خیس و آلودگی ها را پاک کنید . آب کثیف اسفنج را بگیرید و بقیه قسمت های پنجره را بکشید . پنجره را باید از بالا به پایین بشویید .

۲- برق انداختن ظروف مسی

این روش تمیز کردن ظروف مسی موجب حیرت همه می شود . تنا چیری که برای برق اناختن مس نیاز دارید لیمو ترش و نمک درشت است . مقداری آب لیمو را با نمک مخلوط کنید و سپس روی سطح مس بکشید تا برق بیافتد.

۳- شستن وان حمام

این روش ضد عفونی کننده نیست اما باعث تمیزی وان حمام می شود . یک قاشق چای خوری صابون مایع و چند قطره روغن آنتی باکتریال همچون روغن درخت چای ، اکالیپتوس ، رزماری یا نعناع فلفلی را در یک پیمانه جوش شیرین بریزید کمی آب به آن اضافه کنید و با استفاده از اسفنج روی سطح وان بکشید .

۴- تمیز کردن ظروف چدنی

برای تمیز کردن ظروف چدنی کمی نمک درشت داخل آن برزید و با اسفنج سطح آن را خیلی نرم بکشید . نمک نوعی پاک کننده و سیقل دهنده طبیعی است که روغن و چربی های باقیمانده را جذب و ازبین می برد . پس از این کار ظرف را آب کشی و خشک کنید .

۵- مراقبت از سنگ مرمر

برای تمیز کردن سنگ مرمر باید از آب گرم و شوینده های طبیعی استفاده کرد و سنگ را با دستمال نم دار تمیز کنید . لکه ها را خیلی نرم بکشید تا پاک شوند . اسید موجود در میوه باعث خورده شدن سنگ مرمر می شود . سنگ های مرمر معمولا با روکش های محافظ عرضه می شوند اما برای از بین بردن لکه های باقی مانده می توانید ازضماد که در ابزار فروشی ها موجود می باشد . پس از استفاده از آن سنگ را تمیز کنید .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 امتیاز, متوسط: 4٫75 از 5)
Loading...

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی

نظافت منزل

شرکت نظافتی

نظافت منزل توسط خانم جوان

كارگر نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل
قيمت نظافت منزل